Japonya'ya Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Japon Klanlarının O destansı döneminin Rolünü yapabileceğiniz İlk Japonya Rpg Sitesi...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kılıcın Zarafeti:Japonyaya İlk Adım.

YazarMesaj
Notic Frozen

Notic Frozen

Gümüş : 6

Kılıcın Zarafeti:Japonyaya İlk Adım. Empty
MesajKonu: Kılıcın Zarafeti:Japonyaya İlk Adım.   Kılıcın Zarafeti:Japonyaya İlk Adım. I_icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 6:48 pm

Notic Frozen Japonyaya Doğru yol alıyordu.Geçtiği Yolda Toz ve topraktan başka hiç bir şey yoktu.Her adımında küçük küçük taşlara basıyordu.Kumlar havada uçuşuyor,bitkiler rüzgarın gücüyle dans ediyordu.Güneş Tam yukarıdan vuruyordu.Frozen çöl gibi bir yere geldiğini Kurak bölgeden anladı.Japonyaya hangi Yönden Gidileceğini bilmiyordu.Bu yüzden Buraya En yakın handan bir pusula bulup yoluna devam etmesi gerekiyordu.Fakat bu okadar kolay değildi.Zırhının arkasına elini uzattı ve matarasını aldı.içinde Çok az su kaldığını gördü.Suyu İdareli içip kasaba Bulması gerekiyordu.Zırhı ve Kılıcı Ona çok fazla ağırlık yapıyordu.Fakat Frozen BUna alışmıştı.1 Km Daha YOl yürüdükten sonra Ufukta bir şey gördü.daha yakına doğru yürüdü ve bunun bir kasaba olduğunu görünce çok sevindi.Aniden tüm suyunu kafasına dikti ve kasabaya doğru koşmaya başladı.5-10dk sonra kasabaya varmıştı.Mutluluktan Gülüyordu.Kasabanın Girişindeydi.Fakat Biraz sessiz olduğunu hissetti.Kimse yoktu.Bir iki Adım ilerledi ve Ayağını Sert bir şeye çarptı.Üstünü Kumlar kaplayan bir metal nesne gördü.Kumları eliyle temizledi ve metal nesneyi kaldırdı.Bu bir tabelaydı!.Frozen buna bir anlam veremedi ve Aklına buranın terkedilmiş bir kasaba olma ihtiamli geldi.Kasabayı incelemesi gerekiyordu:BU yüzden Yavaşça İlerlemeye başladı.Ağır zırhı yürürken Ses yapıyordu.Bir an Duraksadı ve bir ses Duydu.Ayak seslerine bemziyordu.Birden cam kırılma sesi geldi.Arkasına baktı dikkatlice.Fakat Kimse yoktu.Sağ tarafına baktı.Büyük bir bar görünüyordu.İçinde içecek bir şeyler olabilirdi.Bu yüzden Kapıya doğru yürüdü.Ama Frozen gitmeden kapıyı biri açmaya başladı.Arkasıdnan Kılıcını Çekti.Yüksek bir ses ile:

-Kimsin sen!.Diye bağırdı.

Frozen Kapı açılırken İçinden geçen ilk sözler ''acaba haydutlaramı yakalandım!''.

Kılıcın Zarafeti:Japonyaya İlk Adım.
1 sayfadaki 1 sayfası